POSEIDON OCH ARTEMIS. TVÅ BRONS FIGURER.

4328170. POSEIDON OCH ARTEMIS. TVÅ BRONS FIGURER.

Artemis signerad Skavenitis.
Mått: 29 cm hög vardera.

Normalt slitage från användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Artemis signerad Skavenitis.
Mått: 29 cm hög vardera.

Antal besök: 186