TOR-IVAR ANDERSSON akvarell, signerad.

4327954. TOR-IVAR ANDERSSON akvarell, signerad.

"Hustak och kyrktorn".
Bildmått 44x36 cm
Rammått 53x45 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Hustak och kyrktorn".
Bildmått 44x36 cm
Rammått 53x45 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 168