HELMUTH WICKSTRÖM olja på duk, signerad.

4327845. HELMUTH WICKSTRÖM olja på duk, signerad.

Dukmått 32x40 cm.
Rammått 41x49 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 32x40 cm.
Rammått 41x49 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 161