GITARR, 1900-tal.

GITARR, 1900-tal.
4326654. GITARR, 1900-tal.

Sexsträngad.

Längd ca 105 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4326654. GITARR, 1900-tal.

Sexsträngad.

Längd ca 105 cm.

Antal besök: 229