PROJEKTOR, W100, Benq, 2000-tal.

4325883. PROJEKTOR, W100, Benq, 2000-tal.

Längd 28,5, djup 235, höjd 10 cm, med väska samt fjärrkontroll, kablage.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 144