YTTERFODER, majolika, 18/1900-tal.

4325111. YTTERFODER, majolika, 18/1900-tal.

Höjd 12,5, diameter 16 cm.

Åldersrelaterat slitage, missfärgning märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5, diameter 16 cm.

Antal besök: 406