OMEGA. Seamaster Cosmic 2000, Automatic.

4325102. OMEGA. Seamaster Cosmic 2000, Automatic.

Guld på stål, datum, läderarmband La Couronna.

Diameter urtavlan 32 mm.
Diameter boett exklusive krona 38,8 mm.

Repor på glaset, armbandet med bruksslitage, startar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter urtavlan 32 mm.

Antal besök: 870