TRASMATTOR, 8 st.

TRASMATTOR, 8 st.
4324059. TRASMATTOR, 8 st.

Bredd 68 - 114 cm
Längd 159 - 235 cm.

Varierat bruksslitage, smärre skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4324059. TRASMATTOR, 8 st.

Bredd 68 - 114 cm
Längd 159 - 235 cm.

Antal besök: 329