DUKAR, 5 stycken, linnedamast, 1900-tal.

4323869. DUKAR, 5 stycken, linnedamast, 1900-tal.

Längd ca 125-145-210-300 cm.

Bruksskick, ytslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 125-145-210-300 cm.

Antal besök: 146