LARS LERIN. Vinterlandskap.

LARS LERIN. Vinterlandskap.
4320720. LARS LERIN. Vinterlandskap.

Akvarell på papper, signerad.

12 x 20 cm.

Rammått: 24,5 x 27,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper, signerad.

12 x 20 cm.

Rammått: 24,5 x 27,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 1 698