8 KOPPARFÖREMÅL.

8 KOPPARFÖREMÅL.
4317824. 8 KOPPARFÖREMÅL.

Höjd 7 - 19 cm
Diam 22 - 32 cm
Längd inkl. handtag 48 cm.

Bruksslitage, bucklor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4317824. 8 KOPPARFÖREMÅL.

Höjd 7 - 19 cm
Diam 22 - 32 cm
Längd inkl. handtag 48 cm.

Antal besök: 98