Höjd 7 - 19 cm
Diam 22 - 32 cm
Längd inkl. handtag 48 cm.
Bruksslitage, bucklor, märken.
Höjd 7 - 19 cm
Diam 22 - 32 cm
Längd inkl. handtag 48 cm.