MATSALSGRUPP, 5 delar, teak, bl.a. Nils Jonsson, Troeds, 1960-tal.

431651. MATSALSGRUPP, 5 delar, teak, bl.a. Nils Jonsson, Troeds, 1960-tal.

Bord med 4 stolar. Bord av massiv teak, ej original tillhörande stolar av ek. Bord, längd 135 cm bredd 84,5 höjd ca 73,5 cm. 2 utdragbara skivor á 57 cm.

Bruksslitage, repor, övre bordsskiva med ring efter glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855