EVERT LUNDQUIST. Landskap.

EVERT LUNDQUIST. Landskap.
4315744. EVERT LUNDQUIST. Landskap.

Olja på duk, signerad. Med personlig hälsning a tergo. Bildmått ca 21,5 x 24,5 cm, mått inklusive ram ca 40,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evert Lundquist (1904–1994)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Evert Lundquist (1904–1994)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 584