CARL LARSSON. "Gunlög". Etsning, osignerad.

4314756. CARL LARSSON. "Gunlög". Etsning, osignerad.

Bildmått 30 x 22,5 cm, rammått 47 x 37 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 193