KARMSTOLAR, 4 st, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.

431449. KARMSTOLAR, 4 st, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.

Stomme i böjträ. bredd 51 cm, rygghöjd 75 cm.

Bruksslitage, sprickor. Stolsitsar, senare klädda i galon.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 825