INGEGERD SILOW. Bonader, 2 st, rölakan, signerade.

4312249. INGEGERD SILOW. Bonader, 2 st, rölakan, signerade.

130x80 respektive 102x69 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

130x80 respektive 102x69 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 482