OTTE SKÖLD. "Höstsol och vintersäd" Olja på duk. Signerad.

43116. OTTE SKÖLD. "Höstsol och vintersäd" Olja på duk. Signerad.

35x45 cm

Utställd: Svensk-Franska utställningsgalleriets utställning i Olso 1936.

Mindre krakelyrer.

Otte Sköld (1894–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x45 cm

Mindre krakelyrer.

Otte Sköld (1894–1958)

Antal besök: 2 972