Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Klockor & Ur
Fickur & Stoppur
FICKUR mm, 5 st, 1900-talets början.
431107. FICKUR mm, 5 st, 1900-talets början.
Diameter 34-50 mm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 34-50 mm.
Slitage.
Gomér & Andersson Norrköping
559