BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal.

431091. BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal.

Sockel med dekor av sjöjungfrur på delfiner. Åt sidan vridbar rund skärm. Höjd ca 35 cm.

Skulptur saknas. Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986