FOLKE GULLBY. etsningar, 4 st, signerade.

4309983. FOLKE GULLBY. etsningar, 4 st, signerade.

Största rammåttet ca 32x43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 266