EDUARD WIIRALT. "Absintdrickare", träsnitt, signerad E. Wiiralt och daterad 1933.

430830. EDUARD WIIRALT. "Absintdrickare", träsnitt, signerad E. Wiiralt och daterad 1933.

Bildyta 21 x 16 cm.

Eduard Wiiralt (1898–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21 x 16 cm.

Eduard Wiiralt (1898–1954)

Antal besök: 2 570