BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

430768. BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Faner och intarsia av olika träslag. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 96, bredd 51, höjd 79,5 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Färgrester.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 875