CHATELAINE med TILLBEHÖR , silver, bl.a. Holland, 1800-tal. Vikt 78 gram.

430765. CHATELAINE med TILLBEHÖR , silver, bl.a. Holland, 1800-tal. Vikt 78 gram.

Bälteshängare med tillbehör för husfru.
Chatelaine, längd 17 cm, visselpipa längd 5,5 cm, knappdragare, längd 5 cm.

Bruksslitage, en kedja med brott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 157