BOB DYLAN SCREENTRYCK.

BOB DYLAN SCREENTRYCK.
4305270. BOB DYLAN SCREENTRYCK.

Screentrycket från omkring 1967, tillskrivet Beasley, föreställande Bob Dylan med sin munspel, osignerad, 84 cm x 55 cm.

Rullad, med kantslitage, vissa förluster särskilt i övre högra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Antal besök: 193