TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

430497. TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

Mässing, kupor av glas. Diameter 65, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 764