VICKE LINDSTRAND. Vaser, 2 st, Kosta.

4303655. VICKE LINDSTRAND. Vaser, 2 st, Kosta.

Höjd ca 27 - 35 cm.

Ytslitage. Små nagg vid botten på den blågrå vasen.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 - 35 cm.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 157