CURT HILLFON. KOMPOSITION, LITOGRAFI.

4299481. CURT HILLFON. KOMPOSITION, LITOGRAFI.

Signerad "C Hillfon 78".
Numrerad 18/100.
Bildmått: 96,5x60cm.
Rammått: 102x64,5cm.

Ramslitage. Ej examinerad ur ram.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "C Hillfon 78".
Numrerad 18/100.
Bildmått: 96,5x60cm.
Rammått: 102x64,5cm.

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 173