PALL 1960-tal.

PALL 1960-tal.
4299369. PALL 1960-tal.

Snedställda ben i teak, dyna klädd med konstskinn.

Höjd 35
Bredd 49
Djup 49

(cm).

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4299369. PALL 1960-tal.

Höjd 35
Bredd 49
Djup 49

(cm).

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 253