KOPPARBALJA.

KOPPARBALJA.
4298859. KOPPARBALJA.

Koppparbalja med handtag.
Höjd ca 27 cm, diameter ca 39 cm.

Bruksslitage, en mindre spricka i botten, bucklor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4298859. KOPPARBALJA.

Koppparbalja med handtag.

Antal besök: 175