BERT-JOHNNY NILSSON. etsning, surrealistisk komposition.

4297819. BERT-JOHNNY NILSSON. etsning, surrealistisk komposition.

Signerad ocn numrerad 123/300.
Rammått 42x35cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 42x35cm.

Antal besök: 175