SVEPASK, allmoge, 1800-tal.

SVEPASK, allmoge, 1800-tal.
4295233. SVEPASK, allmoge, 1800-tal.

Längd 46, bredd 29, höjd med handtag 23 cm.

Åldersrelaterat slitage, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 93