PHILIP VON SCHANTZ. "Dagboksblad".

4290225. PHILIP VON SCHANTZ. "Dagboksblad".

Blandteknik, mått ca 16 x 22 cm, inklusive ram ca 32 x 36 cm. Signerad v Schantz samt daterad 90.
A tergo påskrift DAGBOKSBLAD.

Philip von Schantz (1928–1998)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

A tergo påskrift DAGBOKSBLAD.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 748