GOBELÄNG, väggtextil.

GOBELÄNG, väggtextil.
4289136. GOBELÄNG, väggtextil.

Ca 146x64 cm.

Fläckar, mindre skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 146x64 cm.

Antal besök: 309