CABARET, nysilver, 1900-talets mitt.

428751. CABARET, nysilver, 1900-talets mitt.

8 st pressglas skålar samt kaviarskål med lock i mitten, diameter 37 cm.

Bruksslitage. Putsrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Putsrester.

Antal besök: 573