SKULPTURER, 2 st, brons. Elefanter. 1900-tal.

428691. SKULPTURER, 2 st, brons. Elefanter. 1900-tal.

Höjd 18, längd 24 cm.

Bruksslitage, skador på den svartas bete.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18, längd 24 cm.

Antal besök: 839