JOAN MIRÓ. EFTER. Utan titel. Offsetlitografi på papper.

4284966. JOAN MIRÓ. EFTER. Utan titel. Offsetlitografi på papper.

Från tidningen Derrière le Miroir, daterad april 1973, nummer 203
38,5x56 cm.

Bra skick
Påsad.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5x56 cm.

Bra skick
Påsad.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 162