FICKUR, silver, Omega, tidigt 1900-tal.

428372. FICKUR, silver, Omega, tidigt 1900-tal.

Liten sekundvisare. Invändigt märkt "Omega - Grand Prix Paris 1900". Diameter 52,5 mm, vikt 90 gram. Klockkedja av vit metall längd 23 cm.

Lös bakboett. Bruksslitage. Svartnat silver. Fungerar vid inskrivning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 890