GLASLYKTOR 2 ST, "Discus", Orrefors, Lars Hellsten.

4282892. GLASLYKTOR 2 ST, "Discus", Orrefors, Lars Hellsten.

Diameter:14 cm
Signerad i botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter:14 cm
Signerad i botten.

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 158