KOPPARFÖREMÅL 5 stycken, 17/1800-tal.

4280110. KOPPARFÖREMÅL 5 stycken, 17/1800-tal.

Höjd 21 cm och lägre.
Diameter 21 cm och mindre.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm och lägre.
Diameter 21 cm och mindre.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 120