CARL LARSSON. "Gunlög", etsning, osignerad.

4278713. CARL LARSSON. "Gunlög", etsning, osignerad.

Ca 30x22 cm (50x42).

Gulnader.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30x22 cm (50x42).

Gulnader.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 224