CYKEL, "Crescent - världsmästarcykeln". 1950-tal.

427700. CYKEL, "Crescent - världsmästarcykeln". 1950-tal.

Beige/blå lackerad med kromade detaljer. Torpeonav. Däck 26".

Slitage. Däcken håller luften, ny slang fram.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 19 842