WHITEFRIARS GLASPAPPERSVIKTER.

4276581. WHITEFRIARS GLASPAPPERSVIKTER.

Olika Whitefriars luftbubbelpappersvikter, inklusive tre med koniskt formade handtag (12,5 cm, 12 cm och 11,5 cm höga), med två andra pappersvikter med liknande design (8,5 cm och 8 cm höga, en med en låda). (5).

generellt bra, en med en repa i handtaget, vissa med slitage och repor på baserna.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 450