4276581. WHITEFRIARS GLASPAPPERSVIKTER.
Olika Whitefriars luftbubbelpappersvikter, inklusive tre med koniskt formade handtag (12,5 cm, 12 cm och 11,5 cm höga), med två andra pappersvikter med liknande design (8,5 cm och 8 cm höga, en med en låda). (5).
generellt bra, en med en repa i handtaget, vissa med slitage och repor på baserna.