MANEL ÁLVAREZ. duva.

MANEL ÁLVAREZ. duva.
4275764. MANEL ÁLVAREZ. duva.

Skulptur i stuckatur patinerad i brons.
Signerad och daterad 1977.
22x17x17 cm.

Slitage och små defekter i bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
4275764. MANEL ÁLVAREZ. duva.

Signerad och daterad 1977.
22x17x17 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 22
Antal besök: 161