RING, 18K guld, Alexandrite.

RING, 18K guld, Alexandrite.
4275244. RING, 18K guld, Alexandrite.

Ring i 18K guld med en slipad alexandrite
Stämplad 18K
Ringstorlek 21 mm
Vikt 4,44 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18K
Ringstorlek 21 mm
Vikt 4,44 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 333