TAKLAMPA Swedish Grace 1920-tal.

4274886. TAKLAMPA Swedish Grace 1920-tal.

Gult opalglas med dekor, stomme i bronspatinerad mässing.
2 ljuspunkter.
5 ljusarmar.

Höjd 70 cm
Diameter 70 cm.

Åldersrelaterat ytslitage, 1 ljusarmar något sned, äldre eldragning. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljuspunkter.
5 ljusarmar.

Höjd 70 cm
Diameter 70 cm.

Antal besök: 1 315