AFTONVÄSKOR OCH HANDSKAR, 1950-tal.

4272427. AFTONVÄSKOR OCH HANDSKAR, 1950-tal.

1 st aftonväska/kuvertväska, ljusgult siden med guldfärgade paljetter. I originalask
Storlek ca 22,5 x 10 cm
Tjocklek ca 3 cm

1 st aftonväska i grön siden. Spänne och kedja i gulmetall. Invändigt etikettmärkt Tylenc produkt
Storlek ca 14,5 x 24,5 cm
I originalask tillsammans med
1 par långa sidenhandskar i guldbrun.

I originalask.
Grön väska och handskar aldrig använda.
Ljusgul väska med mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 22,5 x 10 cm
Tjocklek ca 3 cm

Storlek ca 14,5 x 24,5 cm
I originalask tillsammans med

I originalask.

Antal besök: 219