TIDNINGSBORD, stringunderrede , 1900-talets mitt.

4269748. TIDNINGSBORD, stringunderrede , 1900-talets mitt.

Bordskiva betsad trä
Mått
Höjd 52cm
Längd 75cm
Bredd 40cm.

Bruksskick, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordskiva betsad trä
Mått
Höjd 52cm
Längd 75cm
Bredd 40cm.

Bruksskick, skav.

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen A
Antal besök: 173