GUSTAV RUDBERG. Färglitografi.

4265772. GUSTAV RUDBERG. Färglitografi.

Signerad och numrerad 111/310, 60x70 cm, totalmått 77x86 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 158