AXEL OLSON. ETSNING.

AXEL OLSON. ETSNING.
4259678. AXEL OLSON. ETSNING.

Signerad och numrerad 18/100.
Bildmått: 13x18cm.
Rammått: 31x40,5cm.

Ram med ytslitage. Ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!
4259678. AXEL OLSON. ETSNING.

Signerad och numrerad 18/100.
Bildmått: 13x18cm.
Rammått: 31x40,5cm.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 129